Skip to main content Skip to search

Skype

PIrmadienis - Penktadienis: 9:00 - 18:00
+ 370 652 15018
info@androksa.lt

Apie mus

Administracinės paslaugos

Susikoncentruokite į savo verslą

Tegu mūsų atsidavęs personalas pasirūpins visomis jūsų administracinėmis paslaugomis. Dokumentacija, sutartys, teisė, … mes pasirūpinsime visais nuobodžiais dalykais.

Mokesčių konsultacijos

Suteikiame Jums aukščiausią vertę

Mes suprantame gerai organizuotos mokesčių apskaitos svarbą. Mes gausime maksimalią naudą iš jos ir seksime visų įstatymų pokyčius ištisus metus.

statement-right

ĮMONĖS ISTORIJA

Mūsų kelionė prasidėjo dar 2007 metais. Pradėjome vietoje, čia, Lietuvoje ir palaipsniui mūsų klientų ratas išsiplėtė į ES ir aplinkines šalis. tokias kaip Rusija, Ukraina, Baltarusija, Kazachstanas ir kt., kuriems teikiame specializuotas apskaitos paslaugas, mokesčių bei teisines konsultacijas.

Mes palaipsniui išplėtėme baigtinius verslo sprendimus. Darbuotojų atlyginimų skaičiavimas, įvairios konsultacijos, sąskaitų apdorojimas ir t.t. Mes aptarnavome daugiau nei 500 klientų iš viso pasaulio.

Mes sutelkiame dėmesį į darbo užmokesčio valdymą, apskaitą, mokesčių įstatymus, PVM konsultavimą ir valdymą, verslo konsultavimą, sandorių valdymą ir bendrą administravimą. Mūsų profesionalų komanda padės Jums pakilti į aukštesnį lygį ir tapti labiau konkurencingiems.

Susisiekite su mumis mūsų numeriu +370 652 15018 ir mūsų konsultantai maloniai suteiks jums nemokamą konsultaciją ir atsiųs pasiūlymą.

Prisijunkite prie mūsų istorijos ir leiskite kurti Jūsų verslą kartu. Plėskitės ir aukite, nesirūpinant savo finansais ir administravimu, mes padėsime Jums tapti ir likti laimingiems.