Skip to main content Skip to search

Skype

PIrmadienis - Penktadienis: 9:00 - 18:00
+ 370 652 15018
info@androksa.lt

Paslaugos

BUHALTERINĖ APSKAITA

Profesionali apskaitos komanda, su plačia tarptautine patirtimi suteiks Jums aukščiausios klasės eksperto paslaugas. Mes darome viską, nuo buhalterijos, archyvavimo, apskaitos, mokesčių konsultacijų.

PLAČIAU…
MOKESČIŲ KONSULTACIJOS

Žinių apie naujausius įstatymus užtikrinimas, mes pasirūpinsime jūsų verslui teikti aukščiausios kokybės konsultantus ir valdysime Jūsų mokesčius. Mes Jus informuosime apie viską, kas svarbu..

PLAČIAU…
ĮMONIŲ STEIGIMAS

Steigiame naujas įmones patraukliomis kainomis. Visas steigimo procedūras atliekame greitai ir klientams patogiausiu būdu. Taip pat turime jau paruoštų įmonių, kurias galite įsigyti.

PLAČIAU…
TEISINĖS PASLAUGOS

Pririšti prie teisinio darbo? Mes siūlome savo paslaugas bei teisines konsultacijas ir atlikti bet kokios rūšies darbus, kas susiję su mokesčiais bei apskaita. Mes siūlome pilną sprendimą.

PLAČIAU…
DOKUMENTŲ ARCHYVAVIMAS

Baigiasi saugojimo vieta dokumentams? Nebeturite kur juos laikyti? Mes įgyvendinsime skaitmeninę ar fizinę erdvę saugoti Jūsų dokumentams. Mes laikomės visų būtinų reikalavimų.

PLAČIAU…
ADMINISTRACINĖS PASLAUGOS

Rūpinamės viskuo nuo sąskaitų, archyvavimo, teisinio popierizmo ir t.t. Jūs galite tiesiog perduoti visa tai mums ir mes padarysime tai mielai. Prisijunkite prie mūsų, leiskite mums kartu kurti Jūsų ateitį.

PLAČIAU…